Ще одна родина учасника АТО з Житомирщини матиме свою квартиру

Суспільство

На Житомирщині родина учасника АТО з двома дітками матиме власну нову квартиру.

Договір на житло вручив сьогодні, 4 жовтня, військовослужбовцю Святославу Гичку голова облдержадміністрації Ігор Гундич, повідомляє сайт ЖОДА.

Святослав Гичко служить у 95-й бригаді і майже весь час перебуває у зоні АТО. Разом з дружиною Людмилою виховують двох донечок і орендують житло.

За програмою «Молодь і родина Житомирщини» вони отримали квартиру в пільговий кредит.

«Це серйозне підґрунтя у вашому житті і для розвитку родини, і для благополуччя. Чим міцніша буде українська родина, тим більше, родина вояка, тим міцнішою буде наша держава», – наголосив Ігор Гундич.

Родина отримала пільговий молодіжний кредит на 2-кімнатну квартиру у новобудові. Розмір кредиту становить 592 548,00 грн.

«Це був навіть не сюрприз, а чудо. Я перебував на квартирному обліку у черзі десь 500-й, як військовий – 1500-й. То ми б житло дочекалися, мабуть, тільки років через 50. Зараз житло знімаємо. Дякую, що профінансували у такий нелегкий для нашої країни час, надали можливість мати власне житло», – зазначив Святослав Гичко.

Це вже другий пільговий молодіжний кредит родинам учасників АТО, профінансований у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету у рамках обласної комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2018-2022 роки».