У Житомирі відбудеться презентація військової драми «Позивний ʺБандерасʺ»

Культура

У четвер, 11 жовтня 2018 року в Житомирі відбудеться презентація фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

Показ кінострічки пройде за участі голови Державного агентства України з питань кіно (Держкіно) Пилипа Іллєнка, режисера-постановника Зази Буадзе, продюсера Сергія Баранова та акторів Юлії Чепурко й Олега Шульги.

Початок – о 19:00 в кінотеатрі «Україна» (вул. Київська, 13). Вхід вільний.

Події фільму відбуваються восени 2014 на сході України. Група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока.

Проект фільму став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав 19 млн 565 тис. грн. державного фінансування (50 % від загальної вартості виробництва стрічки). Режисером картини став Заза Буадзе, який працював над стрічкою «Червоний», продюсером виступив Сергій Баранов. Сценарій написано Сергієм Дзюбою спільно із Артемієм Кірсановим за мотивами щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним “Індіанець” та розповідей воїнів.

У зйомках, які відбувались на Херсонщині та Одещині, була задіяна справжня військова техніка, яку надало Міністерство оборони України. Напередодні початку знімального періоду акторський склад фільму пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових інструкторів на одному з полігонів неподалік Кропивницького.