Відеореклама у маршрутному транспорті Житомира від рекламної агенції «Кран»

Без категорії

Рекламні послуги стають все більше актуальними, оскільки постійно з’являються нові носії та конструкції. У Житомирі у сфері рекламних послуг з’явилась новинка – відеореклама у маршрутному транспорті від рекламної агенції «Кран».

Які переваги цього рекламного носія? По-перше, це чудова якість зображення на сучасному 22-дюймовому LED-моніторі, що дозволяє максимально якісно показати рекламний сюжет без навантаження на зір. Матовий екран дозволить бачити зображення навіть при прямих сонячних променях, тобто кожен пасажир з будь-якого ракурсу зможе побачити рекламний ролик. По-друге, широке територіальне охоплення, значна кількість потенційних клієнтів, тривалість взаємодії зі споживачем, велика кількість повторних переглядів – усі ці аспекти у сукупності створюють ефективний вплив на споживачів. По-третє, для привернення уваги пасажирів використано цікавий пізнавальний контент, що слугує як підсилювальний прийом концентрації уваги на рекламі.  Для послуги «Відеореклама» притаманна емоційна реакція, тому що це візуальні ефекти – складова, яка має позитивний вплив на сприйняття і має переваги над статичними об’єктами, адже все, що викликає емоції, чудово запам’ятовується. Нова послуга вже послуговується великою популярністю серед компаній, що надають послуги на ринку Житомира.

Чому варто зупинитись на розміщенні реклами саме у маршрутному транспорті? Це гарний спосіб привернути увагу вашої цільової аудиторії, адже на сьогодні такий громадський транспорт, як маршрутки, є найпопулярнішим серед населення.

Варто також враховувати, що середній час поїздки з мікрорайону  в центр складає 20 хвилин, а з мікрорайону в мікрорайон – 40 хв, це означає, що рекламний ролик матиме повторні перегляди, що сприятиме підвищенню продажів, а також, впізнаваності компанії, адже імідж бренду є не менш важливим фактором для сучасного покупця.

На яких маршрутах відбувається трансляція відеореклами? Обрано найбільш популярні маршрути, які охоплюють все місто та передмістя.

З 10 по 31 жовтня діє акція: при замовленні 30-секундного відеоролика в маршрутному транспорті терміном на 2 місяці – реклама на двох пілларсах у подарунок! Скористайтесь новинкою за акційною пропозицією! Дізнатись детальну інформацію про послугу та зробити замовлення можна тут: 098-546-46-23; 073-546-46-23; sergey@ra-kran.com.ua та на офіційному сайті https://ra-kran.com.ua/videoreklama/

Сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/reklamazhitomirkran/

Канал Youtube – https://www.youtube.com/playlist?list=PLSfs4335PrbuuRrW8SdRcpnvMNSGu4oOE