Володимир Ширма і В’ячеслав Печененко застерегли “гарячих голів” від порушення громадського правопорядку під час завтрашньої сесії Житомирської облради

Без категорії

“На деяких сайтах з’являються заклики прийти на сесію обласної ради для вияснення відносин і цим зірвати сесію. До мене, як голови обласної ради, звернулися з листом керівники фракцій обласної ради зі зверненням забезпечити спокій і безпеку депутатів. Тому я звертаюся до представників ГО – діяти у межах законодавства, а також я звернувся до поліції з проханням забезпечити завтра безпеку під час сесії.

Представники ГО, які хочуть завтра відвідати сесію, мають сьогодні звернутися в апарат обласної ради і отримати перепустку. Усіх інших, хто не має перепустки, правоохоронні органи мають не допускати в сесійний зал”.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова обласної ради Володимир Ширма.

Завтра, 25-го жовтня 2018-го року відбудеться чергове засідання сесії обласної ради.

Також заяву щодо забезпечення правопорядку під завтрашньої сесії обласної ради зробив і керівник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

“До керівництва Головного управління Національної поліції в Житомирській області звернулися голова обласної ради Володимир Ширма, народні депутати, обрані до Верховної Ради виборцями нашого регіону, щодо намірів окремих сил дестабілізувати ситуацію під час засідання чергової сесії обласної ради 25 жовтня 2018. Зокрема, у зверненні йдеться про можливе зібрання значної кількості громадян, як жителів Житомирщини, так і інших регіонів держави, що, у свою чергу, може призвести до провокацій, конфліктних ситуацій та порушень громадського порядку.

З метою забезпечення належної роботи засідання сесії Житомирської обласної ради сьогодні, 24 жовтня, відбулась робоча зустріч голів облдержадміністрації, облради, керівників УСБУ, ГУНП та прокурора області з депутатським корпусом, в ході якої після обговорення ситуації було прийнято низку важливих рішень, а саме:

1. Провести зустрічі з громадськими активістами та представниками громадських організацій, які планують проведення МАСОВИХ акцій під час засідання сесії обласної ради 25 жовтня 2018, та попередити про недоцільність залучення значної кількості громадян.

2. Для забезпечення робочої обстановки під час засідання до участі у роботі сесії обласної ради залучити представників громадських організацій, які заздалегідь зареєструються, та обговорити з ними питання дотримання громадського порядку.

Вкотре повторюю, що поліція Житомирщини готова до діалогу і жодним чином не обмежує будь-яких Конституційних прав громадян, але вираження поглядів та переконань має відбуватись у цивілізований спосіб та у межах закону.

Відтак звертаюсь до громадян із застереженням щодо неприпустимості участі в акціях сумнівного характеру, раджу уникати конфліктних ситуацій, критично оцінювати популістські заклики-підбурювання будь-яких сил та дотримуватись встановлених у суспільстві норм поведінки.

Застерігаю усіх, що у межах наданих поліції повноважень ми будемо адекватно реагувати на порушення громадського порядку та безпеки. У поліції Житомирщини достатньо для цього сил та засобів.

Рекомендую усім «гарячим головам» утриматись від будь-яких провокацій чи дій на межі закону.