Фейсбук розвалюється?

Світ

Засновник Facebook Марк Цукерберг провів нараду з 50 топ-менеджерами компанії, на якій оголосив, що починає справжню війну.

Такі крайні заходи нібито пов’язані з атаками законодавців, інвесторів і невдоволених користувачів, пише The Wall Street Journal., повідомляє Обозреватель.

При цьому видання зазначає, що таке рішення Цукерберга викликало “безпрецедентну смуту” у керівництві Facebook, через що кілька ключових топ-менеджерів пішли з компанії. Суперечності виникли навіть між Цукербергом і головним виконавчим директором Шеріл Сендберг.

Раніше співзасновники Instagram також пішли з компанії саме через конфлікт із Цукербергом, стверджує газета. Він наполягав на тому, щоб додаток для публікації фотографій ділився геоданими користувачів із Facebook, співзасновники виступили категорично проти і вийшли з компанії. Після цього нововведення почали тестувати.

Потім із компанії пішли співзасновники WhatsApp, вони розійшлися з Цукербергом щодо питання про монетизацію месенджера. Також Facebook залишив творець Oculus VR, частково через незгоду із планами з розвитку сервісу.

Останнім часом почастішали скандали, пов’язані зі зберіганням і конфіденційністю даних у соцмережі Facebook. Так, на початку листопаді 2018 року хакери виклали в інтернеті інформацію 257 тисяч акаунтів Facebook, серед якої є особисте листування 81 тисячі користувачів.