В Україні запустили офіційний туристичний мерч

Відпочинок Україна

Всеукраїнське об’єднання Visit Ukraine розробили перший туристичний мерч

26 січня 2022 відбувся офіційний запуск нового проєкту від всеукраїнської спілки Visit Ukraine – туристичний мерч для ваших стильних подорожей. Проєкт https://visitukraine.shop було створено задля популяризації України в світі та підтримки внутрішнього туризму.

Головний слоган проєкту: покажи Україну світу.

Ми з командою вважаємо, що одяг має велике значення в житті людини, якщо він несе певну ідею. Ідею, яку хочеться популяризувати та яка спроможна об’єднати якомога більше однодумців.” – каже СЕО Visit Ukraine Антон Тараненко.

Рік тому, а саме 15 січня 2021, на YouTube-каналі Visit Ukraine вийшов новий випуск з Буковелю, де вперше був використаний логотип Visit Ukraine як нашивка на лижному костюмі. Після чого було отримано чимало відгуків та пропозицій щодо створення оригінальної колекції одягу під брендом Visit Ukraine.

Від ідеї до реалізації – 1 рік. І сьогодні вже кожен охочий з будь-якого куточка планети має можливість придбати якісний мерч та долучитись до популяризації України у світі.

Кожен володар будь-якої з речей Visit Ukraine автоматично стає амбасадором України та долучається до відновлення туристичних пам’яток України, підтримуючи збереження історичної та культурної спадщини нашої країни.

З кожної проданої одиниці Visit Ukraine передає $1 на благодійність. Сьогодні триває збір коштів на реставрацію Дендрологічного парку «Олександрія» Національної академії наук України, який розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, Київської області.

Замовити мерч Visit Ukraine можна з будь-якої точки планети, він стане не тільки зручною та практичною частиною гардеробу, а й чудовим подарунком або сувеніром.

Безпечна подорож має ім’я – VisitUkraine.Today

Нагадаємо, що інформаційний ресурс VisitUkraine.Today було запущено в липні 2020 року за інформаційної підтримки Державного агентства розвитку туризму, Прикордонної служби України та представників Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства закордонних справ України. За 2021 рік портал відвідало близько 3 мільйонів унікальних користувачів з понад 100 країн світу.

На порталі є необхідна та найбільш актуальна інформація:

  • Правила перетину українського кордону іноземними громадянами;
  • Правила в’їзду та транзиту українців до 230 країн світу;
  • Візова інформація;
  • Правила обсервації/самоізоляції;
  • Правила перебування у містах, готелях, громадських місцях, закладах харчування тощо;
  • Надання допомоги в установці, авторизації та користуванні мобільним додатком «Вдома»;
  • Правила користування COVID-сертифікатами в Дія;
  • Контакти посольств, консульських служб та представництв України в іноземній державі.

Вся інформація на ресурсі оновлюється щодня та викладається трьома мовами – українською, англійською та російською. Для зручності іноземних громадян додано німецьку мову. А також працює цілодобова гаряча лінія (English speaking) – онлайн чати та call центр – якщо вам потрібні роз’яснення щодо зазначеної інформації або оперативна допомога у вирішенні проблем та непорозумінь, пов’язаних із перетином українського кордону.

Подорожуйте Україною, подорожуйте разом з Україною, ставайте частиною промоції України в світі, адже наша країна фантастична, особлива та неповторна!