Настоятель парафії Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької церкви посягнув на Україну!

Суспільство
Служба безпеки зібрала докази вини настоятеля парафії Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької церкви в антиукраїнській діяльності.
 
Він публічно виправдовував збройну агресію рф та заперечував воєнні злочини російських загарбників проти українців.
 
У свої «промовах» перед вірянами священник називав «постановкою» факти численних вбивств і катування людей рашистами у Бучі.
 
Крім цього настоятель закликав не довіряти офіційній інформації українських державних установ та мас-медіа про вчинені агресором воєнні злочини.
 
А навпаки – агітував слухати лише його через те, що він нібито був на Київщині під час тимчасової окупації частини регіону.
 
Фігуранту справи повідомлено про підозру ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
 
Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.
 
Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та з повагою ставиться до права кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.
 
Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники СБУ Житомирської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.