Бюджет Житомирщини становитиме понад 1 мільярд 997 мільйонів гривень

Обласний бюджет Житомирщини на 2011-й рік складе понад 1 мільярд 997 мільйонів гривень. Це на 11 відсотків більше, аніж було закладено в цьогорічному кошторисі. За проект бюджету-2011 сьогодні проголосували 82 депутати зі 109-ти, зареєстрованих на засіданні сесії облради. Значну частину сесійного часу обранці присвятили обговоренню програми соціально-економічного розвитку Житомирщини на наступний рік.

Новорічна ялинка, яка сьогодні запалала біля президії облради, стала одним зі свідків прийняття обласного бюджету на наступний рік.

Обласний кошторис майже відразу назвали соціальним. Він повинен повністю задовольнити усі необхідні виплати бюджетним працівникам.

Голова облради Йосип Запаловський назвав проект бюджету-2011 виваженим та опрацьованим. До участі в його розробці долучились представники усіх депутатських комісій.

Народний депутат Микола Рудченко безпосередньо брав участь у створенні державного бюджету. І до рідної області приїхав з доброю новиною.

На засіданні сесії депутати прийняли також проект програми соціально-економічного розвитку Житомирщини на наступний рік. Її пріоритети у своїй промові розставив губернатор області Сергій Рижук.

Вже на наступних засіданнях депутати займуться розподілом вільних залишків бюджетних коштів. Направити їх планують на медицину, розвиток культури та спорту.