Микола Боровець відправив Азарову урядову телеграму

Прем’єр-міністру України Азарову М. Я.

Шановний Миколо Яновичу!

Просимо сприяти у попередженні надзвичайної ситуації в м. Житомирі у зв’язку з відключенням ПАТ «ЕК»Житомиробленерго» від електропостачання об’єктів КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради за неповну оплату спожитої електричної енергії.

27 липня з 12-00 годин 50% населення міста Житомира залишилися без централізованого водопостачання, що при нинішніх погодних умовах спекотного літа не припустимо і спричиняє передумови щодо виникнення надзвичайної ситуації екологічного, санітарно-епідеміологічного та техногенного характеру.

У зв’язку з невідповідністю діючих тарифів на послуги водопостачання і водовідведення КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради не може забезпечити повну поточну оплату рахунків за спожиту електричну енергію.

Затримується погодження НКРЕ України скорегованих тарифів на комунальні послуги та відсутнє відшкодування різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення від їх фактичної собівартості.

Враховуючи викладене та зважаючи на погодні умови, з метою уникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі санітарно-епідеміологічного та техногенного характеру у м. Житомирі, прошу Вас, шановний Миколо Яновичу, сприяти у відновленні енергозабезпечення об’єктів міськводоканалу та дати відповідні доручення щодо оцінки ситуації, яка склалась на КП «Житомирводоканал».

З повагою,
В.о. міського голови М.П. Боровець

___________________________________________________________________________

Перед цим комунальний заступник Володимира Дебоя вже встиг заявити, що влада міста вже звернулася до віце-прем’єра Клюєва з проханням допомогти вирішити проблему з періодичним відключенням води у місті через заборгованість Водоканалу перед ПАТ «ЕК»Житомиробленерго», яка на 1-ше липня 2011 року становить 14 мільйонів 689 тисяч гривень. Боровець також визнав, що цю проблему Житомир не в змозі вирішити на місцевому рівні.