Найкреативніші рекламні білборди (фото)

Нещодавно американський портал Toxel.com, який стежить за новинками в галузі дизайну, реклами і сучасних технологій, опублікував список найбільш креативних рекламних щитів за останні кілька років.


Фарба Berger: Натуральні кольори


Реклама серіалу «Закон і порядок» на TV3


Журнал «Економіст» завжди підкаже правильне рішення. Спеціальні сенсори, що реагують на рух, включають лампочку – «ідею» над головою кожного перехожого.


“Недотримання дистанції того не варте”


Реклама Ariel. Здалеку на сорочці видно пляму. Поблизу воно пропадає і стає видно назву порошкуНижня білизна Calvin Klein


Penline – дуже липка стрічка


Реклама телеканалу Discovery – Акула. В рамках святкування Тижня акул 2010, канал Discovery перетворив будинок свого офісу в Сілвер-Спрінг, штат Меріленд в гігантську акулу.


Реклама на будівлі – м’яч від Nike


Реклама від страхової компаніїТелеканал Science World – «Діаманти не так вже й рідкісні»


Служба газу – шкода, що креатив проявляється у нас в такому вигляді …


Бритви BIC. Непогана альтернатива газонокосарці.


CNN: «Погляд на історію з усіма таємницями»


Шампунь Pantene Anti-Breakage.Calgary International Film Festival


Реклама фільму «Післязавтра»Max Factor


Кілька років цей рекламний щит «мандрує» по всій Америці, але ніхто досі не знає, чому ж він присвячений. Одні вважають його рекламою особливого відділу ФБР, що займається дослідженнями інопланетян, інші – нагадуванням про швидкоплинність життя від якоїсь із соціальних служб, але всі без винятку сходяться в одному – виглядає цей білборд моторошно.


Черевики для альпінізму Woodland


Найбільший в Росії рекламний щит належав BMW. Його площа становила практично 6000 кв.м. Машини на ньому були виконані в натуральну величину. У темний час доби у них навіть спалахували фари.


Пилососи Miele засмоктують буквально все. Обережно, ніколи не направляйте їх в небо!


Бритви Martor Solingen: екстремально гострі


Ресторан Oldtimer


Реклама курорту Mammoth: Грай по-великому!


Реклама якісної стільникового зв’язку. Слоган на щиті “Ненавидите втрачені дзвінки?”. Слово “дзвінок” дійсно “загубилося”.


Молоко Anando – Сила суперменівБілборд з кров’ю: Не ганяйте під час дощуТример Panasonic (бритва для видалення волосся з носа)


Рекламне агентство BBDO Нью-Йорк на замовлення Gillette розмістило в серці Нью-Йорка в престижному районі Сохо (SoHo) гігантський білборд. Креативна рекламна кампанія отримала назву The World’s Biggest Shave (Найбільше гоління в світі). На унікальному білборді величезне зображення особи бейсболіста Yankees Дерека Джетера (Derek Jeter). Гігантський білборд щоденно перефарбовується, показуючи основні стадії бритвеного процесу.


Білборд послідовно демонструє заросле обличчя відомого гравця в бейсбол, потім підготовку до гоління, і, нарешті, чисто виголене обличчя.


Donatos Pizza: білборд з димом


У центрі Мілана розмістили щити, на яких розмістилися живі люди. Таким незвичайним чином дослідницька компанія ING вирішила прорекламувати свої послуги на ambient-акції.


Борд жувальної гумки bubblegum.


Постер до фільму Kill Bill. Досить витратна реклама, особливо враховуючи, що її частиною є і дві машини на проїжджій частині, «забризкані» кров’ю. А що, якщо один з автомобілів вкрадуть?


Avera Health: паруючий біллборд


Спільна реклама страхової компанії Nationwide і фарб Coop’s Paints
Фарба для волосся Koleston: Колір змінюєтьсяФітнес-центр Powerhouse


Реклама колготок. Головне – дочекатися пориву вітру …Playboy: Хлопці, моліться про дощ!


Реклама здорового способу життя: біллборд для гри в баскетбол


Пристебніться!


Фітнес-центр Silberman’s.