Житомирянам “покращують” життя вже сьогодні: за проїзд в маршрутці платитимемо 2,50. ВО “Свобода” протестує

7 липня відбулося засідання Житомирського міськвиконкому.

На ньому було прийнято рішення про підвищення вартості проїзду автомобільним транспортом загального користування у місті Житомир з 1,50 грн. до 2, 50 грн. Лише на кількох маршрутах буде встановлена ціна за квиток у розмірі 1, 75 грн.

ВО «Свобода» неодноразово зверталася до міської влади не підвищувати ціни на проїзд у громадському транспорті, зважаючи на негативну соціально-економічну ситуацію у Житомирі, наприклад, невідповідність реального прожиткового мінімуму та аналіз вартості перевезень в сусідніх обласних центрах – Хмельницькому, Рівному, Тернополі.

«Таким чином влада зухвало залізла у кишені пересічних житомирян, статки яких очевидно не збільшуються пропорційно до здороження життя. От вам і «покращення життя вже сьогодні», – прокоментував ситуацію депутат Житомирської міської ради від ВО «Свобода» Валентин Стойко, який був присутній на засіданні виконкому. Валентин Стойко зауважив, що вказане рішення щодо подорожчання вартості проїзду буде особливо відчутним для пільговиків та інвалідів.

«Ці категорії населення є найбільш вразливими і мала б бути особлива увага до їхніх проблем. Але економічний егоїзм декому затьмарює очі. Я не виключаю, що може існувати певна змова між перевізниками і деякими чиновниками, інакше немає жодної логіки у піднятті цін, щоб нажитися і за рахунок цих людей», – додав свободівець.

Відтак виконком взяв до уваги зазначене зауваження депутата Валентина Стойка і погодився навести лад у забезпеченні безоплатного проїзду ветеранів воєн та праці, інвалідів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, дітей війни та інших категорій малозабезпечених громадян автомобільним транспортом загального користування без обмеження місць в автобусі.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО “Свобода”