Лісоруб-юніор з Житомирщини краще всіх рубав ліс

На минулому тижні Державне агентство лісових ресурсів України провело 14-й Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу.

Про це Репортерові Житомира повідомляє Прес-служба ЖОУЛМГ.

Такі змагання стали вже традиційними, вони слугують поширенню кращого досвіду та є своєрідним екзаменом на профпридатність, адже вальник лісу – одна з професій, представники яких найбільше піддаюся ризику, а відтак вимагає високої професійної майстерності та бездоганного дотримання правил техніки безпеки.

Іван Скидан з Новоград-Волинського держлісгоспу вже має досвід участі в подібних змаганнях і неодноразово показував найкращі результати на обласному рівні, але таку перемогу здобув вперше.

«Я з батьком в лісі з самого дитинства, він і навчив мене всім тонкощам цієї професії,» – зізнається юнак після того, як його визнали кращим лісорубом в Україні серед юніорів. Хлопець вже закінчив Малинський лісотехнічний коледж. Нині навчання в Житомирському агроуніверситеті поєднує з роботою в лісі та заняттями спортом. Він – член футбольної та волейбольної команди лісгоспу.

Колеги та наставники Івана радіють його успіхам. Кажуть, хлопець подає гарні надії: роботящий, старанний, залюбки вчиться та намагається досягти найкращих результатів.