5 несподіваних фактів про яблука

Крім чудового смаку, цей фрукт також володіє неймовірними властивостями.

Пропонуємо дізнатися 5 дивовижних фактів про яблука!

1. Яблука корисні для органів дихання

Англійські вчені довели, що у тих дітей, чиї матері під час вагітності регулярно вживали в їжу яблука, мають набагато менше шансів захворіти на астму. Також цей фрукт корисний і для дорослих, так як здатний запобігати різним захворюванням органів дихання.

2. Яблука повільно засвоюються

Яблука вимагають ретельного пережовування, даючи організму час відчути себе наповненим і не вживати зайві калорії. А солодкі речовини з яблук надходять в кровоносну систему поступово, тим самим підтримуючи рівень цукру та інсуліну в нормі. Це дозволяє довше зберігати почуття ситості.

3. Яблука знижують рівень холестерину

Завдяки двом ключовим компонентам, пектину (тип клітковини) і поліфенолу (потужний антиоксидант), яблука знижують рівень холестерину в крові і запобігають процесу окислення поганого холестерину. До слова, в яблучній шкірці міститься в кілька разів більше цих корисних речовин, ніж у м’якоті.

4. Яблука запобігають раку

Дослідження довели, що деякі компоненти цього соковитого фрукта запобігають появі ракових клітин. Для цього також необхідно вживати яблука зі шкіркою.

5. Яблука сприяють мозковій діяльності

Яблука сприяють виробленню ацетилхоліну, хімічної речовини, яка служить в якості передавача імпульсів між нервовими клітинами. Також вважається, що вони добре впливають на пам’ять і навіть здатні запобігти хворобі Альцгеймера.