Директор ТРЦ “Глобал UA” Микола Бірюченко: “Нова автостанція – виконане соціальне зобов’язання перед містом”

Сьогодні у Житомирі відкрили нову автобусну станцію. Тепер до “Глобала” і з “Глобала” відправлятимуться автобуси.

Перерізали символічну стрічку, відкрили приміщення автостанції, де є каси, невеликий зал очікування. Директор ТРЦ “Глобал UA” Микола Бірюченко каже, що відкриття автобусної станції стало демонстрацією виконання інвестиційних зобов’язань ТРЦ “Глобал UA” перед Житомиром.

Микола Бірюченко: “Перші автобуси підуть знашого автовокзалу у понеділок. Сьогодні ми тільки його відкриваємо, а вже після нашого дня народження він почне свою активну роботу. Все продумано грунтовно: рух автобусів парковкою “Глобала” спрямований так, що вони навіть не перетинатимуться – приїжджі автобуси під’їжджатимуть на автостанцію з однієї сторони, а ті, що відправлятимуться в рейс – з іншої.”

Олексій Рисіч, директор «Житомиравтотранссервіс» повідомив Репортер Житомира про те, що нова автостанція покликана розвантажити трафік житомирського центрального автовокзалу та автостанції на Житньому ринку. Зокрема, на автостанції “Глобала” функціонуватиме Коростенський, Новоград-Волинський, Чуднівський, Бердичівський напрямок. В подальшому планується відправляти і приймати автобуси на Львів, Рівне, Київ.

Микола Бірюченко і Володимир Дебой відкрили нову автобусну станцію у Житомирі