Дитяча жорстокість на Житомирщині: 9-класниця била свою супротивницю ледь не до втрати свідомості на очах всього класу

Дві учениці звичайної школи на Житомирщині не були подругами, проте щоб дійшло до такого не очікував ніхто.

Дев’ятикласниця била свою неприятельку ледь не до втрати свідомості на очах у всього класу. Скривджена майже два тижні має відлежатись, її тато вимагає справедливості. За грати можуть потрапити батьки хуліганки за неналежне виховання.

Дівчина Валя до цієї школи перейшла кілька років тому, і з першого дня не порузумілася з Вірою. Дівчата з різних класів. Спочатку просто сварилися на перервах. Але одного дня Віра вирішила поставити крапки у стосунках.

Валя: “Віра зайшовши до мене в клас сказала “Я тебе тут заб’ю”, схопила мене за шию, за голову. Била мене головою об підвіконня, об парту, об шафу. Точно сказати не можу, бо в деталях я не пам’ятаю”.

Учителя в класі не було, школярі мовчки дивилися на колотнечу. Валя почала непритомніти, тільки тоді Віра зупинилася. Побита школярка змогла звістися і навіть дійти додому. Батько як побачив доньку відразу повіз її до шпиталю.

Травматолог: “Після рентгенівських знівків, огляду невролога було встановлено закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку”.

Призвідниця бійки нині в школу не ходить. Учні, які спостерігали за чубаниною мовчать, відводять очі. Нині в навчальному закладі посилили заходи безпеки: з дітьми й батьками провели бесіди, вчителям наказали не залишати учнів без нагляду.

Районний відділ освіти розслідував бійку школярок, винною визнали директора школи.

Директор школи: “Мені оголосили сувору догану, за те, що не контролювали цей процес. Все-таки хочу надіятись, що дівчата помиряться, все буде нормально, і зі здоров’ям все буде нормально”.

Батько постраждалої дівчини каже, що у районному відділі освіти йому порадили забути цю бійку, мовляв розголос тільки нашкодить його дочці. Та чоловік вирішив покарати кривдницю, вже написав скарги до обласного управління освіти, міліції та прокуратури.

У діях школярки-задираки міліція кримінальної дії не знайшла, однак порадила батькам звернутися до суду. Правоохоронці кажуть, якщо провину дев’ятикласниці визнають, покарають батьків кривдниці за неналежне виховання доньки, або стягнуть штраф, або ув’язнять.

За матеріалами: “Вікна”