В Житомирі ветеран Великої Вітчизняної Війни не до дожив до отримання квартири декілька днів

Ця квартира перейде не його внукам, а наступному у черзі інвалідові, – інформує “Союз-ТВ”.

Кошти, виділені державою на придбання квартир для інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи в цьому році, на відміну від попереднього у Житомирі, використано.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року №437 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла» за програмою «Забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла» з державного бюджету виділено кошти в сумі 3557,414 тис. грн. для придбання квартир для громадян даної категорії (поставлені на квартирний облік до 1 січня 2010 року та перебувають на ньому до цього часу).

Згідно цієї програми в Житомирі необхідно було придбати 15 квартир.

Розпорядником коштів нижчого рівня визначено управління капітального будівництва міської ради.

За результатами перших відкритих торгів, які відбулися 25 серпня 2011 року було придбано 10 квартир, з них – 5 однокімнатних, 5 двокімнатних на суму 2071,392 тис. грн.

За результатами других відкритих торгів, які відбулись 12 жовтня 2011 року було придбано 3 однокімнатні квартири на суму 594,054 тис. грн.

За результатами третіх відкритих торгів, які відбулись 7 грудня 2011 року було придбано дві однокімнатні квартири на суму 349376,54 грн.

____________________________________________________________________________

Як інформує Репортер Житомира прес-служба міської ради, в Житомирі у повному обсязі виконано постанову Кабінету Міністрів України, використано кошти за цільовим призначенням – людей даної категорії забезпечено житлом.