Спортивне свято в Житомирі зірвало аншлаг: повна зала людей
![](https://lh3.googleusercontent.com/-JU4eGjmV3UY/TvrPiBFIcnI/AAAAAAAAkN8/vwp8kTmRTRw/s800/DSC_2551.JPG)
Скажи «МііііііР» – і посмішка з’явиться в тебе на обличчі
![](https://lh4.googleusercontent.com/-wGNTv1_Yn3E/TvrPkrQ3qeI/AAAAAAAAkOM/ez20cxrFz54/s800/DSC_2564.JPG)
Молодіжний форум розпочався піснею про неньку Україну у виконанні Андрія Голощука. Після соло на сцену вийшов Сергій Форест, голова ГО «Молодь – ініціатор реформ», який продовжив патріотичну ноту: «Ми всі повинні пишатись нашою країною і безмежно її любити».
![](https://lh6.googleusercontent.com/-DxpA4LySzUo/TvrPncaeZtI/AAAAAAAAkOk/M0_zN9t68-E/s800/DSC_2589.JPG)
Після кількох промов на сцені з’явились хлопці у вишиванках, шароварах й червоних чоботях. Танцювальний ансамбль «Юність» нагадав глядачам, що таке справжній танок і як раніше танцювали українці.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-B92Nih6oXyA/TvrPrPYkCQI/AAAAAAAAkOw/l9rQA5QOJew/s800/DSC_2600.JPG)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-n8jTtDHlqp0/TvrPqSOhgzI/AAAAAAAAkOs/6i6p3sHFdwQ/s800/DSC_2597.JPG)
Розвіяти українську тематику вирішила школа сучасного танцю «T-SQUAD». Певно, всі дивились фільм «Шаг вперед». Так-от, ці дівчата з хлопцями намагались робити щось подібне.
![](https://lh3.googleusercontent.com/--AZ9gvoCDYA/TvrPrz7F3jI/AAAAAAAAkRY/A3mp1Ngf8Dg/s800/DSC_2602.JPG)
Після виступу житомирських хіп-хоперів на сцені знову з’явились хлопці у вишиванках. Цього разу вони до танцю запросили ще й дівчат.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-Ix8vP3NH0Xc/TvrP0t1lckI/AAAAAAAAkQg/OAssU_zAWi4/s800/DSC_2686.JPG)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-3iFXQh8yaAA/TvrP1jFveNI/AAAAAAAAkQY/Zjm-Geb43CE/s800/DSC_2699.JPG)
Каратисти клубу До «Джитте» мірялись своїми силами, показуючи всю свою майстерність у цьому нелегкому виді спорту
![](https://lh6.googleusercontent.com/-gjOsGghwj8c/TvrP33Twg5I/AAAAAAAAkQI/mgxby71ciUM/s800/DSC_2716.JPG)
![](https://lh3.googleusercontent.com/--GHi24Jfvmc/TvrP433xoyI/AAAAAAAAkQE/xhGB8cTK7Uc/s800/DSC_2722.JPG)
Пізніше стало, справді, гаряче: сцена перетворилась на ринг
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Q2l8bvUMn-U/TvrP5SQXgeI/AAAAAAAAkP8/vjVGqsMrGu0/s800/DSC_2727.JPG)
Розслабити залу після рукопашних боїв і боїв без правил вирішив шоу-балет «Валері», який граціозно станцював «Циганочку»
![](https://lh4.googleusercontent.com/-oXjkVX9Ndww/TvrP7vEn1lI/AAAAAAAAkPw/C-c6delX_EQ/s800/DSC_2737.JPG)
Хоч школа юних десантників і закривала спортивне свято, проте їх виступ став справжньою кульмінацією форуму. Хлопці за 10 хвилин показали, що таке школа виживання в екстремальних умовах. На скло лягали, вогнем себе палили, ножі й гирі кидали, цеглу розбивали, цвяхи руками забивали – юні десантники довели, що майбутнє України в надійних руках.