Житомирські УБОЗівці обшукали турагенцію депутата Годованого

13 грудня в приміщенні туристичної кампанії, співзасновником якої є керівник обласного секретаріату «Фронту Змін», депутат Житомирської обласної ради Руслан Годований, вторглися працівники Житомирського УБОЗу й провели обшук.

«Дії працівників УБОЗ були безцеремонними, привід для обшуку надуманим. Якщо у правоохоронних органів були будь-які запитання, вони мали з ними звернутися до мене – власника приміщення і співзасновника розміщеної там кампанії. Я готовий на них відповісти і для цього правоохоронцям не потрібно вдиратися до приватної власності. Я публічна людина, постійно на виду і не виїжджав з Житомира. Але особисто до мене ніхто із запитаннями не звертався», – говорить один із обласних керівників найпотужнішої опозиційної сили в Україні.

За словами Руслана Годованого, обшук проводили чотири працівники УБОЗу за постановою Корольовського суду. Зі слів УБОЗівців, метою обшуку було виявлення особи, яка зареєстрована за вказаною адресою і проходить свідком по одній із кримінальних справ. При цьому, згадана особа не є власником приміщення і не має жодного відношення до розташованої там турагенції. Про це Репортерові Житомира повідомляє прес-служба ПП «Фронт Змін».

Руслан Годований вимагав припинити обшук приміщення, яке не має відношення до справи. Працівники УБОЗ припинити слідчі дії відмовились. Натомість вилучили 2 системні блоки від комп’ютерів, аргументуючи, що техніка потрібна «для слідчих дій» і буде повернена по їх закінченню.

Даючи оцінку подіям, які відбулись сьогодні у Житомирі, керівник обласного секретаріату опозиційної політичної сили «Фронт Змін» Руслан Годований наголосив: «Маски-шоу» – іншої назви для сьогоднішнього обшуку нема. Не хочеться прив’язувати дії міліції до моєї активної політичної діяльності, але іншого пояснення безглуздим вчинкам не існує. Сподіваюсь, керівництво Житомирського УБОЗ дасть відповідну оцінку діям своїх працівників і врегулює ситуацію, а переслідування за політичну діяльність припиняться і в області, і в Україні загалом».