Житомирська вчителька фізкультури представила персональну фотовиставку

«Как прекрасен этот мир» – фотовиставка під такою назвою представлена в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Ольжича.

Відкриття персональної фотовиставки вчителя фізкультури гуманітарної гімназії №23 Наталії Радіонової відбулося вчора, 24 січня.

На презентацію фото завітали колеги, учні та знайомі вчительки. Привітав Наталію Радіонову із дебютом і Житомирський міський голова Володимир Дебой, який цього дня також переглянув фото, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

«Приємно, що вчитель фізкультури Наталія Павлівна навчає дітей не тільки бути здоровими, а й гармонійними. Вона вчить їх помічати прекрасне навколо себе. Саме гармонія природи, краса квітів представлена на фото Наталії Радіонової», – поділився враженнями керівник міста, а також побажав фотохудожниці творчого натхнення та успіхів на ниві вчителювання та фотомистецтва.

В роботах Наталії Павлівни не представлено портретів, лише – квіти, квітуючі дерева, тварини – гарні кадри із оточуючого світу. Мета – навчити людей помічати красу природи. Фото зроблені під час прогулянок Гідропарком та туристичних поїздок до різних куточків країни.