Футзал Житомира: “Комсомолець” – “Авангард”: ті самі гості в ту саму хату

Другий тур поспіль календар Вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу буквально дарує суперників «Авангарду».

Після «Газмясу» хлопці Іванчука зустрічалися з іншим аутсайдером чемпіонату – «Комсомольцем». У 13 турі «Комсомолець» впевнено розібрався з «Легіоном» – 4:2. З огляду на це складалося враження, що «Комсомолець» зможе нав’язати боротьбу іменитому супернику. Але не так сталося, як гадалося.

Секундна стрілка ще не встигла зробити трьох обертів, як «Авангард» відкрив рахунок. Шувалов дальнім ударом спрямував круглого точно у кут воріт Панасюка. Старання капітана гостів підтримав Зборовський, який за хвилину замкнув на дальній простріл Борсука. «Авангард» продовжував тиснути і створювати моменти, тоді як «Комсомолець» був змушений грати під диктовку суперника. І лише після того, як Іванчук на дев’ятій хвилині забив третій м’яч «Авангард» заспокоївся. Високий, агресивний пресинг змінився традиційним контролем м’яча і спокійними перепасовками.

Зміна тактики «Авангардом» дозволила господарям вирівняти становище, але не надовго. Всередині першого тайму знову спрацювала зв’язка Борсук – Зборовський. Хлопці двома пасами в один дотик розірвали оборону «Комсомольця», а Олег оформив дубль. Рахунок став 4:0, господарям уже нічого було втрачати.

Футзалісти «Комсомольця» йшли у високий і часто невиправданий пресинг, намагалися витискати гостів і навіть створили гольовий момент. За декілька хвилин до перерви Богуш вийшов тет-а-тет з Кириленком, але не зумів переграти кіпера гостів. Відповідь «Авангарду» була миттєвою: Шувалов зі штрафного «дал в домик» бідолашному Панасюку, який лише за перший тайм пропустив п’ять м’ячів.

Другий тайм «Комсомолець» провів не краще першого, хоча і створив на один момент більше. Гості продовжили перепасовку між собою, а спроби «Комсомольця» нав’язати боротьбу супернику нагадували гру «в собачку». Але будь-яка тактика рано чи пізно дає збій. «Авангард» не встежив за проривом Баранюка по центру і бути голу, якби не бездарний удар самого Олександра прямо по центру воріт.

На цьому моменти «Комсомольця» закінчились, а «Авангард» продовжив контролювати гру і розігрувати комбінації. Впродовж наступних десяти хвилин могли забивати Борсук, Дригус або Шувалов, але забив Словінський. Андрій буквально «продавив» своїх опонентів і залишив не при справах воротаря Ковальчука.

Рахунок став 6:0, а Шувалов вийшов п’ятим польовим замість Кириленка: або «Авангард» вирішив награвати нову тактику, або вирішив допомогти забити господарям. Тим не менше за дві хвилини до фінального свистка Баранюк все ж зумів розмочити ворота «Авангарду». Зустріч мала б закінчитися з рахунком 6:1, якби втретє не спрацювала зв’язка Борсук – Зборовський. Цього разу в ролі асистента уже виступив Олег, а Андрій голом завершив класну атаку гостів.

Загалом 7:1 і попри очікування, що на «Авангард» очікує нелегкий матч, по грі «Комсомолець» виглядав як справжній аутсайдер. Навіть «Медик» і «Газмяс», зазнавши розгромних поразок, виглядали краще.

Роман Буравський, fca.zt.ua