Перед Житомиром постала дилема: черговий маркет чи зона відпочинку

Тисячі житомирян минулого року висловили свою думку владі щодо будівництва гіпермаркету «Епіцентр» на землях ботанічного саду.

Громадське об’єднання «Я люблю Житомир!» згуртувало людей, які не шкодуючи власного часу виходили під стіни міської ради та зустрічались із депутатами міської ради, – переконані активісти цього об’єднання. Жителі прилеглих до фруктового саду багатоповерхівок відстоювали право жити не на подвір’ї чергового магазину, а мати нормальні умови життя та дихати чистим повітрям.

В Житомирі залишилось дуже мало місць, які дають місту кисень. Кількість дерев постійно зменшується, а кількість магазинів – зростає. Восени минулого року, коли люди показали свою позицію, деякі депутати пішли їм назустріч та підтримали їх. Налякана активністю житомирян влада відступила. Але, як виявилось, не назавжди.

Вже цього року депутати знову підняли це питання. Садок був прийнятий до складу міських земель і тепер залишається тільки два шлях: черговий маркет, який зіпсує життя людей на Польовій та Промавтоматиці, чи зона відпочинку, де житомиряни зможуть проводити вихідні. Люди знову готові нагадати депутатам про свою позицію, але ми сподіваємось, що народні обранці згадають про те, що мають обов’язки перед житомирянами.

Громадське об’єднання «Я люблю Житомир!» вимагає, щоб депутати нарешті визначились зі своїм рішенням по питанню ботанічного саду, і зробили це не з позиції власної вигоди. Житомиру потрібні легені, потрібен сад, потрібна зона відпочинку!

____________________________________________________________________________

Володимир Тітов, ГО «Я люблю Житомир!»