Мер Житомира вселив надію у житомирську родину

Сьогодні зранку міський голова Житомира Володимир Дебой провів особистий прийом громадян.

До керівника міста звернулися житомиряни із питаннями позачергового виділення житла, ремонту покрівель, упорядкування спортивного майданчику, землекористування між сусідами та інші, інформує сайт Рупор Житомира.

Серед найважливіших і найболючіших питань – ситуація виховательки житомирського садочка Надії Василівни. Жінка у відчаї. Адже все життя прожила із сином у гуртожитках. 12 років – у гуртожитку Льонокомбінату, ще 11 років – у кімнаті з Фонду житла для тимчасового проживання громадян.

Основна біда у тому, нарікає Надія Василівна, що дозвіл на продовження оренди кімнати потрібно поновлювати щороку, тобто, у будь-який час можна було залишитись без даху над головою. Жінка не могла зробити ремонт, адже не знала, проживатиме там у наступному році чи ні. А в кімнаті необхідно як мінімум – замінити труби, батареї, вікна, провести косметичний ремонт.

«А як це робити, коли я не знаю, що далі: житиму тут чи ні? І ось так уже 11 років нічого не можу вдіяти. Я у відчаї», – говорить Надія Василівна.

Жінка має 40 років трудового стажу – працює вихователем у садочку. У кімнаті житловою площею 18 кв.м. живе із сином.

Тепер же, після зустрічі із міським головою, вона отримала надію на вирішення багаторічної проблеми. Її звернення взято на особистий контроль керівника міста. Питання розглянуть на засіданні виконавчого комітету міської ради.