Житомиряни відзначилися на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

У болгарській Софії з 28 травня по 3-тє червня проходив 12-й чемпіонат Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки та 5-й чемпіонат Світу серед кадетів та юніорів.

Збірну команду України представляли 34 спортсмени з п’ятьох областей (Житомирська, Київська, Донецька, Запорізька та Сумська). Вихованка ЖДЮСШ «Авангард» Наумова Анна увійшла до фіналу, у якому принесла Україні 125 очок.

Група кадетів у склад, якої увійшли чотири спортсменки нашої області (Герговська Дар’я, Мохорт Олександра, Васянович Анастасія, Єлісеєва Анастасія) посіли 9-те місце та принесли 200 залікових очок.

В категорії “дорослі” честь нашої країни відстоювали дві вихованки Житомирської області (Якушевська Вікторія та Сіпліва Маргарита). Група “аероденс” посіла 10-ті місця, а “аеростеп” були шостими та вибороли ліцензію на Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, які відбудуться в 2013 році в Колумбії.

Ці спортсменки принесли області 450 залікових очок

Підготували наших спортсменів до збірної команди України тренери-викладачі Ірина Кононенко (спортивна школа “Юність” обласної ради), Оксана Степанюк та Лариса Мохорт (спортивна школа “Авангард” обласної ради).

Спортсмени та тренери-викладачі висловлюють щиру подяку обласному відділенню Національного олімпійського комітету України, головному управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та міському управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримку та допомогу у підготовці та участі у цих змаганнях.