Маршрутка Житомир-Київ стала жертвою жарту про теракт

Близько 16 години 22 липня до міліції зателефонувала диспетчер однієї з автостанцій Житомира. Жінка повідомила, що біля диспетчерського віконця було виявлено лист паперу із записом «Підозра на теракт» та вказаним державним номером автомобіля.

Було встановлено, що цей номер належить автобусу сполученням Житомир – Київ, що з пасажирами виїхав з автостанції в напрямку столиці близько півгодини тому.

Правоохоронці негайно в телефонному режимі передали водієві вимогу зупинити автобус поза межами населеного пункту та з’їхати з проїзної частини.

Відтак, на 110 кілометр автодороги Київ – Чоп, що в Коростишівському районі, виїхали слідчо-оперативні групи УМВС та місцевого райвідділку міліції. На місце зупинки автобуса прибули й спеціалісти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області, представники УМНС та бригада швидкої медичної допомоги.

Правоохоронці терміново евакуювали пасажирів, що знаходилися в автобусі. А експерти-вибухотехніки із службовим собакою провели ретельне обстеження транспортного засобу. Як інформує СЗГ УМВС України в Житомирській області, за результатами проведення комплексу вибухотехнічних робіт, жодних предметів, які могли б викликати підозру, вибухових пристроїв і речовин виявлено не було.

Пасажирам було виділено інший автобус, яким вони дісталися до місця свого слідування. Правоохоронці шукають жартівника який залишив підозрілу записку на автостанції.