У Житомирі безкоштовно лікуватимуть больові синдроми ударно-хвильовою терапією

Сьогодні обласному медичному центру вертебрології і реабілітації дарували апарат ударно-хвильової терапії.

146 тисяч 583 гривні коштував такий апарат для Житомирщини. 90 тисяч було виділено з обласного бюджету та ще 56 тисяч 583 гривні дав фонд «Заложники Чорнобиля». Як розповів Репортерові Житомира директор благодійного фонду Володимир Киричанський, за 20 років його існування житомирська медицина отримала допомогли на 9 мільйонами гривень.

В Україні апаратів ударно-хвильової терапії нараховується лише 5. З його допомогою хворий може лікувати больові синдроми, запалення. Можливе відновлення об’ємів руху в суглобах без анестезії і ліків, відновлення професійної або набутої діяльності, а також запобігання різних загострень.

Ударно-хвильова терапія це безболісна процедура, яка виводить фосфор та сіль з організму. Регенерує м’язову тканину не пошкоджуючи її. Якщо болять руки, плечі, коліна така терапія це лікує. Протипоказана вона людям з серцевими захворюваннями, онкохворим, вагітним та дітям, – розповів головний лікар обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Микола Гуз.

В обласній адміністрації вже задумалися над тим, аби придбати ще один такий апарат:

Всього 146 тисяч гривень для того аби людину лікували від нестерпного болю. Це ж не так і багато. Іноді сам собі дивуєшся, чого ми так довго йшли до вирішення цього питання, – зазначив губернатор Житомирщини Сергій Рижук.

Лікуватися та поправляти своє здоров’я до медичного центру з’їжджаються з усієї області

Я другий тиждень лікуюся у цьому закладі. Мені роблять всі потрібні процедури, і вже відчувається покращення, – розповіла Лариса Козачева з Овруча.

Подібних апаратів на Житомирщині немає. Лікування ударно-хвильовою терапією безкоштовне, воно допоможе швидше повернутися людині до активного життя.

Ось такий маленький апарат може вилікувати біль у кожного хворого, – обіцяють лікарі

Ну і звісно ж губернатор зустрівся з медичним персоналом закладу. Відвертої агітації за себе як кандидата в депутати не було.

Марина Кузьменко