Геннадій Зубко: «Грузія довела, що жодна національна ментальність не є перешкодою для проведення реформ»

У вівторок, 25 вересня, у житомирському кінотеатрі «Україна» відбулась презентація україномовного видання книги Лариси Буракової «Чому Грузії вдалося» Книга вийшла за сприяння кандидата у народні депутати від Об’ єднаної опозиції Геннадія Зубка.

Після презентації на Львівському форумі видавців, Житомир став першим містом в Україні, де книга була представлена публіці.

Презентував житомирянам книгу «Чому Грузії вдалося» відомий український журналіст грузинського походження Вахтанг Кіпіані, який керував проектом україномовного видання.

Він наголосив на титанічній роботі, яку здійснила автор російський економіст Лариса Буракова і на легкій доступній формі викладу книги:

«Вона провела сотні інтерв ‘ю, перевірила тисячі цифр і в результаті маємо дуже наглядний математично вивірений звіт того, як Грузії за неповні десять років вдалося з розваленої території, де не було світла, газу і правили кримінальні авторитети перетворитися на країну, куди йдуть інвестиції, де один з найкращих кліматі для ведення бізнесу, де висока довіра до поліції, і практично подолана корупція», – наголосив Кіпіані.

Він також зазначив, що для нього було принциповим зробити дешеве видання цієї книги, щоб було доступне широкому загалу

В Росії вона коштує понад 20 доларів.

Геннадій Зубко, лідер Об’ єднаної опозиції Житомирщини:

«Приклад Грузії чудово нам доводить, що нема такої національної ментальності, яка була б перешкодою для проведення реформ. Про це не раз говорив президент Саакашвілі. Головне команда однодумців, готовність рухатись вперед, не зупинятися і вірити в результат. В Грузії не все ідеально. Але їм вдалося поставити державний апарат на службу людині, дати змогу працювати всім, хто хоче. Про отримання паспорту чи посвідчення водія за 10 хвилин ми читаємо як казку, а це грузинська реальність. Це можливо і в Україні, якщо буде політична воля».

Геннадій Зубко повідомив, що близько 100 книг «Чому Грузії вдалося» буде передано в студентські бібліотеки Житомира

Особисті екземпляри надіслані губернатору, меру. Частина тиражу буде продана за собівартістю – 32 гривні, а всі гроші будуть спрямовані Тетерівському будинку інтернату.