В Коростені та Ружині поїзд забрав по життю.
Трагедії трапилися перед минулими вихідними.
У Коростені інцидент трапився через необережність. Чоловік, стверджують очевидці, намагався перетнути рейки і не побачив, як виїхав потяг.
– Неподалік самого вокзалу у Коростені залізниця повертає. Огляд перехожим закриває велике дерево, – розповідає коростенець Дмитро. – Поворот там досить крутий. І коли потяг рухається навіть на великій швидкості – його просто не видно.
Тим часом, смерть від потяга у Ружинському районі більш прозаїчна. Чоловік, стверджують очевидці, сам кинувся під колеса. В такий спосіб він хотів звести рахунки з життям.
Роман Здорик, www.0412.in.ua