З Плоцька житомирські дзюдоїсти привезли п’ять золотих медалей

З 14 по 16 вересня у місті Плоцьк, Польща відбувся Міжнародний фестиваль з дзюдо серед дітей та молоді з партнерських міст.

Участь у турнірі взяло більше двохсот дзюдоїстів з Данії, Чехії, Росії, України, Молдови та Польщі. Змагання проходили в 50-ти вікових та вагових категоріях.

Житомирську делегацію очолив заступник міського голови Олександр Бочковський. Головним тренером нашої збірної команди дзюдоїстів є Нефьодов І.Б.

«Нам дуже сподобалось, як нас приймали в Плоцьку, були задоволені і наші юні спортсмени, і їх батьки. Ми плануємо продовжувати взаємний обмін між містами особливо у сфері культури, освіти і спорту, щоб давати більше можливостей дітям розвиватися, накопичувати новий досвід і набиратись нових вражень», – зазначив заступник міського голови Олександр Бочковський.

Десять спортсменів, вихованців ДЮСШ №2, ДЮСШ «Авангард» та ДЮСШ «Динамовець», вибороли 9 призових місць:

I місце

Заєць Ігор
Валєєв Тимур
Славінський Ілля
Шевчук Анастасія
Висоцький Максим

II місце


Пашинська Олена
Ващенко Лідія
Парфенюк Наталія

III місце

Стельмашов Артем

«Наші діти були на багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях, проте деякі з них у закордонних турнірах участь беруть перший раз. Наприклад, Шевчук Анастасія є бронзовою призеркою кубку Європи і не залишила шансів на перемогу своїм суперникам у Плоцьку. Юний спортсмен Стельмашов Артем займається дзюдо вже п’ять років, але за кордоном вперше», – поділився думками тренер збірної Ігор Нефьодов.

Також у планах Житомирської міської ради розвиток співпраці між спортивними школами та запрошення плоцьких спортсменів на змагання до Житомира.