У Житомирі відбудеться фестиваль «Сонячні Кларнети»

Вже втретє в Житомирі відбудеться унікальний фестиваль духової музики «Сонячні Кларнети».

В цьому році на фестивалі звучатиме не лише його фаворит – кларнет, але й його родич по великій родині духових інструментів – саксофон.

Ці інструменти володіють широким спектром виразності та глибоким тембром і зазвичай є прикрасою будь-якого музичного колективу або оркестру. Але особлива їх краса – це сольне звучання.

Багато композиторів минулого і сучасності створювали музику саме для кларнету і саксофону. І найвидатніші з цих творів обов’язково звучатимуть 16 листопада в стінах житомирської обласної філармонії у виконанні провідних музикантів України, а також Білорусії та Китаю. Адже нині фестиваль вийшов на міжнародний рівень.

Отже, управління культури і туризму житомирської облдержадміністрації, Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка запрошують Вас поринути у чарівний світ інструментально-духової музики.

Відкриття фестивалю відбудеться 15 листопада об 11.00.

Концерт учасників фестивалю відбудеться 15 листопада о 16.00 в актовій залі гуртожитку Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

А 16 листопада о 18.30 на сцені Житомирської обласної філармонії відбудеться гала-концерт талановитих музикантів, провідних музичних колективів з України, Білорусі та Китаю.