У Житомирі понад три сотні туристів залишилися без відпочинку

Понад три сотні туристів із Житомира стали жертвами аферистів і, як наслідок, залишились без відпочинку.

Люди придбали путівки у місцевій турфірмі за дуже привабливими умовами – мали сплатити від 30 до 50% вартості за лижні курорти – як в Україні, так і за кордоном.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Різницю обіцяв покрити благодійний фонд. Тепер і сліди фонду, і представників турфірми шукає міліція.

Я чоловік і дитина заплатили ми за три путівки на 21 день 5250 грн. На даний момент ми не відпочиваємо, ні путівок, ні грошей нічого в нас не має, повертати ніхто не бажає, – розповіла одна із жертв схеми Надія Музика.

На руках у жінки немає навіть квитанції про сплату. Гроші принесла готівкою у турагентство, путівку пообіцяли дати перед від’їздом. В іншого постраждалого Романа Ліньова навіть квитанція є, та йому від цього не легше. Омріяний відпочинок в горах так і залишився мрією для нього та ще 22 його друзів та родичів.

За його словами, люди брали путівки масово, адже у турагентстві їм казали, що є благодійний фонд, який проводить акцію і сплатить за них від 50 до 70 відсотків вартості відпочинку. Про дешеві тури розповідали родичам та знайомим. Проте у день від’їзду у турагенції пояснили – благодійний фонд грошей не проплатив.

Читайте також: Отказ от лицензирования вывел в свет туристических аферистов

Ситуацію обіцяли залагодити за день-два. А згодом ошелешили – грошей нема і не буде. У турагентстві нині двері на замку. Телефон директора не відповідає. Благодійний фонд теж, як з’ясувалося, кудись переїхав.

Організаторів дешевих турів тепер розшукує міліція. Туди вже звернулося понад дві сотні обдурених туристів. Щодня заяв додається. Такі ж випадки були зареєстровані в Києві, Дніпропетровську та Одесі. У міліції небагатослівні, мовляв, подробиці – таємниця слідства. Кажуть тільки, якщо слідство доведе, що фонд і турагенція діяли за змовою, їхні керівники можуть сісти за ґрати на термін до 12 років.