Василь Гонта, Сергій Родзивелюк, Андрій Брижко, Вадим Нажалкін та Василь Лисак.
Ці п’ятеро учнів Бердичівського професійного будівельного ліцею, які затримали грабіжника, нагороджені почесними грамотами УМВС України в Житомирській області та цінним подарунком.
Про це інформує Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області.
Нагадаємо! У Бердичеві учні будліцею, затримавши грабіжника, стали героями кримінальної хроніки.
Після затримання зловмисника хлопці стали справжніми героями Бердичівського професійного будівельного ліцею.
Т.В.О. начальника міліції громадської безпеки УМВС в області Юрій Лебідь та керівник місцевого міліційного відділу Юрій Олефір oсобисто потиснули руки та вручили кожному іменні Почесні грамоти відомства і цінний подарунок.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-F5VgLiB955c/URemCDt5ALI/AAAAAAAAQS4/Ry-FSwei3MU/s800/%25D0%2596%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580_%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B6%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F%2520%25D0%25BB%25D1%2596%25D1%2586%25D0%25B5%25D1%2597%25D1%2581%25D1%2582%25D1%2596%25D0%25B2_08_08.02.2013_3.jpg)