Кузьма Скрябін родом з Житомирщини

Мегадрайвовий двогодинний концерт «Скрябіна» розірвав Житомир.

Вже скоро – 7 квітня – лавина позитиву від Кузьми і його бенду накриє Бердичів.

Під час концерту в Житомирському театрі глядачі вже з перших хвилин пустилися в танець. А Кузьма на позитиві спускався до зали, пританцьовував разом із публікою та фоткав себе на мобілки глядачів.

Улюблені хіти «Скрябіна» співали всі хором, а музиканти імпровізували і презентували відомі пісні в незвичному форматі.

Кузьма був настільки вражений гарячим прийомом у Житомирі, що після концерту вимовив: «Я офігів!»

Сам фронтмен «Срябінів» віддався глядачу на всі сто – до останньої ноти, до останньої краплі сили. Такого драйву Житомир не відчував давно. «Почекайте! ви ще побачите, що в Бердичеві буде. У міста зірве дах!» – вигукнув хтось із залу.

Радісним є той факт, що на концерті було багато дітей. Вони дарували Кузьмі квіти, смикали його за кучері а ще досхочу фотографувалися. І виконували напам’ять пісні «Скрябіна» – не лише давно відомі й улюблені, а й зовсім нові. Це приємно здивувало Кузьму.

А журналістів здивувало зізнання Андрія Кузьменка про те, що його коріння – з Житомирщини. Батько співака родом з міста Малина. Він виїхав звідти на початку війни, коли спалили їхню хату. В Малині живуть родичі Кузьми, він час від часу до них приїздить.

7 квітня гурт «Скрябін» приїде до Бердичева

Сила звуку, лавина драйву, злива позитиву чекає на бердичівлян.

Отож, хто ще не встиг – біжіть за квитком. Біжіть швидше, бо їх лишилось обмаль. А концерт «Скрябіна» – це той заряд позитиву, який варто відчути на собі!

А яким був концерт в Житомирі – дивіться фоторепортаж сайту Репортер!