На Замковій горі в Житомирі з’явивися безкоштовний Wi-Fi.
Подарунок житомирянам зробила Житомирська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка».
Доступ до Інтернету безкоштовний. Поруч на Кафедральній розташовується офіс обласної організації цієї партії.
Реалізація проекту безкоштовного WI-FI стала можливою завдяки ініціативі житомирського сайту «Гора.zt.ua», яку підтримала обласна організація «УДАРу».
«У час інформаційних новацій, швидкісного розвитку комп’ютерних технологій та надлишку інформації сучасна людина просто повинна бути у вирі подій та володіти найостаннішою і найсвіжішою інформацією, – каже помічник народного депутата Рустама Раупова, керівник прес-служби Олена Лисенко-Дворак.
Ми підтримали цю ініціативу, тому що це дозволить людям бути більш сучасними та розвинутими, а це той спосіб життя до якого повинна прагнути Україна, щоб довести свою гідність стати європейською державою».
Підключитися до мережі можна знайшовши у своєму пристрої логін «UDAR».
Одночасно близько 200 користувачів може перебувати в мережі, гортаючи сторінки, скачуючи контент.
У найближчих планах – покрити мережею найвіддаленіші куточки парку.