У житомирського Держземагенства новий керівник

24 квітня, голова Житомирської обласної адміністрації Сидір Кізін представив нового керівника Головного управління Держземагентства у Житомирській області.

Наказом Держземагентства України від 23.04.2014 року керівником призначено Бугайчука Максима Володимировича. Йому присвоєно 9 ранг державного службовця.

Голова ОДА привітав новопризначеного керівника та застеріг, аби не повторювалася практика старих часів й не було соромно громадянам дивитися в очі.

Він зазначив, що у землевпорядній сфері працює багато професіоналів з колосальним досвідом роботи, тому звернувся до присутніх «ставити плече, сприяти, аби кожен працював комфортно та гідно».

Максим Бугайчук, у свою чергу, зазначив, що працюватиме відкрито.

Довідково:

Бугайчук Максим Володимирович народився 03.08.1983 року в смт. Ємільчине, Житомирської області. Має 3 вищі освіти: закінчив Харківський національний педагогічний університет ім..Г.С. Сковороди за спеціальністю «Правознавство», ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій», Львівський національний аграрний університет за напрямом «Геодезія та землеустрій».

Загальний стаж роботи – понад 12 років.

Свій трудовий шлях розпочав, будучи юристом у виконавчому апараті Житомирської районної ради. Понад 4 роки працював у земельній сфері на керівних посадах: заступником начальника управління – начальником відділу державного земельного кадастру; першим заступником Управління Держземагентства у Житомирському районі.

Згодом очолював Управління Держземагентства у Житомирському районі. За час його роботи утричі покращилися показники діяльності Управління, яке вийшло у трійку кращих землевпорядних відомств Житомирської області, зменшені черги та скарги громадян.