Заходи однієї з політсил на день ВДВ в Житомирі

2 серпня – День повітряно-десантних військ України.

За свою історію вони забезпечили безліч блискучих перемог в умовах жорсткої дисципліни, почуття плеча та високої бойової підготовки.

Сьогодні, коли агресор ввів в Україну свої війська, коли терористи вбивають українців, руйнують українські міста та знущаються над національною символікою – саме повітряно-десантні війська житомирської 95 аеромобільної бригади стали на захист Батьківщини.

Задля вшанування світлої пам’яті померлих та підтримання бойового духу солдат, що воюють на Сході, одна з політсил запрошує житомирян о 10:00 до Свято Михайлівського Кафедрального Собору міста Житомира на богослужіння.

О 11:30 – свято для дітей родин 95-ї аеромобільної бригади (перегляд мультфільму в кінотеатрі ім. Франка) та справжні позитивні емоції, аби дітлахи не почувалися самотніми доки їх батьки захищають мирне майбутнє України.

О 21:30 – запрошує житомирян до Монументу Слави, аби кожен бажаючий зміг загадати бажання миру та спокою відпустивши у небо небесний ліхтарик. Виручені кошти від продажу ліхтариків підуть на фінансування 95 аеромобільної бригади міста Житомира.

Політсила запрошує всіх представників преси та громадськості долучитися до заходів протягом Дня повітряно-десантних військ України.

Бажаєте допомогти в організаторам зробити свято кращим? 096 861 23 10.