Житомирський паратриатлет взяв “золото” на міжнародних змаганнях

З 15 по 17 серпня у м. Запоріжжі відбулися Міжнародні змагання з триатлону «Кубок Хортиця».

Про це Репортер повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

У змаганнях разом із здоровими спортсменами взяли участь і спортсмени Житомирського регіонального центру «Інваспорт» Володимир Степаненко (м. Житомир) та Дмитро Шлапак (м. Бердичів).

Спортсмени змагалися у плаванні – 750 м, велогонці – 20 км та бігу – 5 км.

У підсумку серед спортсменів-інвалідів Степаненко Володимир зайняв перше місце, а Шлапак Дмитро – друге.

У загальному заліку серед всіх учасників змагань, які вийшли на старт, а це 32 триатлета, Степаненко Володимир показав шостий результат, а Шлапак Дмитро фінішував дев’ятнадцятим.

Довідка: Степаненко Володимир – член національної збірної команди України з паратриатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, кандидат на участь у ХVІ Паралімпійських іграх 2016 року.
Спортивні досягнення в 2014 році:
– Чемпіон України з паратриатлону (22-26 травня, м. Дніпропетровськ);
– Чемпіон Європи з акватлону (28 травня – 3 червня, м. Кельн, Німеччина);
– Переможець Кубку України з паратриатлону (11-13 липня, м. Комсомольськ Полтавської області);
– 8 місце на етапі Кубку світу з паратриатлону (3-6 липня, м. Ізео, Італія).