​Фабрика «ЖЛ» добилася звільнення Войтенка з управління Міндоходів

Минуло небагато часу з того моменту, як був прийнятий та вступив в дію Закон про люстрацію держапарату від представників минулої влади й агентів спецслужб Радянського Союзу. 

З міністерств і відомств вже почали масово звільнятися чиновники, які не відповідають нормам закону. Роблять вони це для того, щоб уникнути включення до єдиного реєстру тих, хто не пройшов перевірку.

В.о. начальника слідчого управління Міністерства доходів у Житомирській області Сергій Войтенко звільнений з займаної посади

Войтенко відомий за багатьма скандалами та корумпованими схемами, тому дивно, як же він зміг так довго затриматися на своїй посаді. Ні активісти «Самооборони Житомирщини», ні «Автомайдан Житомирщини», які в травні пообіцяли винести Сергія Войтенка в його ж кріслі прямо в прокуратуру (http://www.zhitomir.info/news_134568.html), вочевидь, вже не зможуть цього зробити.

Про його звільнення мріяла мало не половина житомирських підприємців. Проте не всі мовчали – окрім громадських об’єднань, які були частими гостями в його кабінеті, підприємці також вийшли на боротьбу проти Войтенка та Чепеля.

На початку вересня житомирська кондитерська фабрика відкрито заявила про неправомірний податковий тиск з боку ЖПІ (http://www.zhitomir.info/news_138458.html) та вийшла на відкриту боротьбу. 10 вересня керівництво та працівники житомирської фабрики вийшли на мітинг під обласне управління Міндоходів, де вимагали звільнення Войтенка, Чепеля, яких звинуватили в шантажі житомирських підприємців.

Після мітингу керівництво ТДВ «ЖЛ» та 30 бюджетоутворюючих підприємств Житомирщини приступили до активних дій: склали колективне звернення на основі своїх вимог і надіслали його голові облдержадміністрації, керівництву обласного управління Міндоходів, Президенту України, Генерокурору, Прем’єр-міністру та голові Люстраційного комітету Єгору Соболєву.

Звільнення Войтенка стало можливим завдяки цій боротьбі.