На Житомирщині 17-річний хлопець витягнув 65-річного чоловіка з-під криги. Фото

28 грудня в м. Коростень  серед річки Уж  чоловік провалився крізь лід у воду. 

До служби порятунку «101» зателефонувала мешканка квартири 9-ти поверхового житлового будинку, що знаходиться поруч із річкою, повідомили Репортер в ДСНС.

Прибувши на місце події, рятувальники застали потерпілого вже на березі. Ним виявився місцевий 65-річний мешканець, який вирішив не долати шлях до містка, а перейти на інший бік річки по льоду.

Крига під його ногами провалилася за декілька метрів до берега і чоловік почав тонути. В цей час на відстані декілька десятків метрів по містку, що з’єднує береги річки, проходив місцевий 17-річний юнак, який почув крик про допомогу. Хлопець миттєво кинувся на допомогу.

Він виламав велику гілку та, ризикуючи своїм життям, поповз по кризі на животі до потерпілого. За допомогою він палиці витягнув чоловіка на берег.

Прибулі за викликом рятувальники допомогли перевдягнутися потерпілому, а також напоїли його гарячим чаєм. Надзвичайники спільно із працівниками швидкої допомоги доставили чоловіка до центральної міської лікарні, де йому поставили діагноз: загальне переохолодження тіла. 

Після наданої першої медичної допомоги потерпілий відмовився від подальшої госпіталізації.