Під час обстрілу Гранітного загинули три бійці 10-го батальйону з Житомирщини

У понеділок, 9 лютого, під час обстрілу Гранітного (Донецька область) загинули троє бійців 72-ї бригади. Про це LB.ua повідомили військові.

За наявною інформацією, всі загиблі – з Житомирської області, бійці 10-го батальйону територіального захисту, прикомандировані до 72-ї бригади.

За даними бійців АТО, бойовики вели вогонь по Гранітному весь день – і по блокпостах українських військових, і по самому селу. Найінтенсивніший обстріл тривав близько години з 14:00.

“Обстрілювали із САУ і “Градів” увесь день, було випущено близько 10 мінометних снарядів і близько 30 із “Граду”, – сказано в повідомленні.

Інформації про руйнування і постраждалих наразі немає.

Окрім того, повідомляють, що вранці сепаратисти здійснили спробу штурму Новогригорівки. Зокрема, в наступ пішла піхота бойовиків, проте сили АТО вдало відбили напад.

Нагадаємо, охочі допомогти військовим у зоні АТО – артилеристам 25-ї бригади ПДВ, військовим 95-ї бригади і механізованої 30-ї бригади, зведеному батальйону морської піхоти – можуть переказувати гроші на карту ПриватБанку 5168 7420 1009 2421 (Тука Георгій).