​До кінця року НАБУ направить перші справи до суду

222 кандидата на посаду детектива допущено до останнього етапу конкурсного відбору – співбесіди, який розпочнеться 13 серпня. До кінця місяця будуть набрані перші детективи. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник під час презентації звіту про роботу бюро.

Він розповів, що з 25 серпня детективи проходитимуть навчання з найкращими європейськими експертами, а перші розслідування розпочнуться у жовтні. «Конкурс на заміщення посад в НАБУ складний, адже ми обираємо найкращих. Тому з 2502 кандидатів на фінішний етап вийшли 222. Наша мета – вже з 1 жовтня 2015 року розпочати повноцінний процес розслідування і до кінця року направити перші справи до суду», – зазначив Ситник.

При цьому він наголосив, що детективи та аналітики НАБУ є новацією для правоохоронної системи України. «НАБУ – це перший орган, якому надано доступ до всіх баз даних – відкритих та закритих, які будуть постійно моніторити спеціалісти Управління та обробки інформації та віддавати напрацьовані матеріали детективам», – переконаний Директор Бюро.

Артем Ситник повідомив, що наразі призначено керівника Управління аналітики.