​У квартирі житомирянина виявили наркотики і 7 ручних гранат

За місцем проживання жителя Житомира працівники міліції та УСБУ виявили та вилучили порошкоподібний наркотик і 7 ручних гранат. 

Чоловікові офіційно повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Розслідування триває.

В рамках відкритого кримінального провадження міліціонери та працівники УСБУ провели санкціонований обшук у квартирі 31-річного житомирянина. У результаті у помешканні правоохоронці виявили близько 100 грамів порошкоподібної маси, зовні схожої на наркотичний засіб.

Окрім того, в одній з кімнат міліціонери знайшли 6 корпусів гранат РГД-5 та підривники до них. Ще одну аналогічну гранату було виявлено під час обшуку автомобіля фігуранта кримінального провадження.

Усе вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Чоловіка затримано в порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Йому офіційно повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Досудове розслідування за фактом незаконного зберігання вибухівки (ст.263 Кримінального кодексу України) триває. Серед іншого, правоохоронці встановлюють походження вилучених гранат і для чого вони зберігалися у квартирі підозрюваного.

Прес-служба УМВС України в Житомирській області