Сергій Машковський: Як головний менеджер я маю сприяти розвитку підприємств

27 липня, у рамках робочої поїздки до Малинського району, голова облдержадміністрації Сергій Машковський оглянув ПАТ «Малинський каменедробильний завод» (МКДЗ), ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» та ТОВ «Юнігран-Сервіс».

Всі ці підприємства відносяться до групи компаній «Юнігран», тому дуже тісно між собою співпрацюють.

Відвідавши Малинський каменедробильний завод, керівник області зазначив:

«Це одне із зразкових підприємств не лише нашої області, але й усієї України. Якщо таких підприємств буде більше на державному рівні, то Україна буде справжньою європейською країною. Тут присутня дуже серйозна економічна складова – ми не стали сировинною базою для постачальників, а маємо повний цикл виготовлення готової продукції. Супутні послуги теж не лише для внутрішнього користування, а є конкурентоспроможними і виходять на європейський ринок».

МКДЗ допомагає забезпечувати соціальну складову у районі (створено стадіон, будується церква тощо) та є одним з найбільших платників податків – близько 19 млн грн у рік. Його продукція акредитована на європейський ринок, хоча найбільшим споживачем залишається Україна. Завод виготовляє щебінь, відсів (митий), бутовий камінь, а також випускає якісну тротуарну плитку.

Підготовку скельних порід для видобутку на Малинському та Пинязевицькому кар’єрах ведуть буро-вибуховим методом із залученням ТОВ «Юнігран-Сервіс». При цьому вибухові роботи проводяться з використанням високоефективної емульсійної вибухової речовини, яку виготовляють на цьому ж підприємстві. Вибухівка є нешкідливою, а її виробництво – екологічно чистим.

«Підприємства, які ми оглянули – це флагман каменевидобувної галузі України. Дуже приємно, що вони знаходяться на території Житомирської області. Я, як головний менеджер області, маю робити все можливе, щоб сприяти успішному розвитку таких підприємств. Наше головне завдання, щоб інвестор, який приходить до нас, успішно працював на Житомирщині, тому що це наповнення доходної частини наших місцевих бюджетів», – наголосив Сергій Машковський.