Затриманого на кордоні дезертира з Житомирської області взяли під варту

В міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Нові Яриловичі” 3 липня в ході оформлення на в’їзд в Україну легкового автомобіля ВАЗ, на пасажира авто спрацювала база даних розшукуваних правоохоронними органами України осіб.

При детальній перевірці встановлено, що вказана особа розшукується в Житомирській області за скоєння злочину передбаченого частиною 3 статті 408 Кримінального Кодексу України “Дезертирство”, а саме за самовільне залишення однієї з військових частин. Підозрюваний у скоєнні злочину затриманий та переданий Військовій службі правопорядку МО України.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону, затриманого взяли під варту.

“За клопотанням військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України взято під варту військовослужбовця, який самовільно залишив військову частину та переховувався від правоохоронців.

Вказану особу було затримано в міжнародному пункті пропуску автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» під час спроби перетину кордону України.

Військовому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.408 КК України (дезертирство) та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 29 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні прокуратури.