Корпорація Microsoft показала нову версію Windows 10

Корпорація Microsoft в Нью-Йорку на власному заході  ппоказала  масштабне оновлення Windows 10 Creators Update, передає Windows Central в середу, 26 жовтня.

Компанія не стала розповідати подробиці поновлення і лише зупинилася на головних можливостях системи. Основний упор в новій версії ОС буде зроблений на можливість створення і перегляду 3D-контента.

Разом з цим було представлено оновлення додатка Paint, в якому з’явилася можливість створювати об’єкти і обробляти знімки в трьох вимірах. Інші додатки системи також обзаведуться новими функціями, пов’язаними з 3D і віртуальною реальністю, в тому числі браузер Microsoft Edge.

«Якщо ми дамо світу можливість познайомитися з 3D, то настане нова епоха в подачі інформації, нова епоха інновацій (…). Створення 3D-контента має бути таким же простим, як зйомка фотографій», – заявила генеральний менеджер Microsoft Меган Сондерс (Megan Saunders).

Оновлення вийде не тільки для ПК і ноутбуків, але і для смартфонів, які завжди можна придбати в Notus Store. Воно стане доступним для скачування вже на початку 2017 року. А 

При цьому, за день до презентації Apple в мережу потрапили промо-матеріали нового MacBook Pro з сенсорним OLED-дисплеєм у верхній частині клавіатури, повідомляє MacRumors.

Витік стався через те, що в новій версії macOS 10.12.1 змогли виявити інформацію про другому дисплеї ноутбука. Панель Magic Toolbar замінить ряд функціональних клавіш MacBook і буде відображати інформацію про систему або відповідні кнопки швидких дій в різних додатках. Крім того, в правій частині панелі буде знаходитися сканер відбитків пальців TouchID, за допомогою якого можна буде здійснювати покупки через Apple Pay.

Крім зменшення ваги і товщини, ноутбук отримає клавіатуру, ідентичну тій, що встановлена в MacBook 12 з механізмом «метелик». За останніми чутками, пристрій позбудеться від звичного порту зарядки MagSafe і слота під карту пам’яті і отримає чотири USB Type-C.

Очікується, що 27 жовтня на власному заході Apple представить не тільки нові MacBook Pro, але також оновить лінійку ноутбуків Air і моноблоків iMac.