Міжнародний трейд-клуб відвідав Житомирщину

Без категорії

Економічний та експортний потенціал Житомирщини презентували 7 квітня членам Міжнародного трейд-клубу під час зустрічі, у якій взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Вітаючи гостей на теренах Житомирщини, очільник депутатського корпусу зазначив, що область має величезний економічний потенціал, а тому зацікавлена у інвесторах, які необхідні для розвитку і процвітання регіону.

«Впродовж багатьох років Житомирщина славиться своїм сільським господарством, своїми аграрними традиціями. Щорічно виробляється майже 2 млн тонн зерна. Наша область, як ніяка інша, багата на різноманітні корисні копалини – більше 100 видів. Ми завжди раді зустрічам з інвесторами, і будемо створювати сприятливі умови, аби іноземні бізнесмени відчували себе комфортно в нашій області», – сказав Володимир Ширма.

Президент трейд-клубу Андараш Кадар подякував керівникам області за теплий прийом і наголосив на важливості цієї зустрічі.

«Міжнародному трейд-клубу цього року виповнюється вже 25 років. Основна мета клубу – інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів. Члени клубу регулярно відвідають регіони для зустрічі з місцевою владою, представниками бізнес-кіл для налагодження ділових контактів між іноземними інвесторами та регіонами. І сьогоднішня зустріч – початок більш тісного і плідного співробітництва з тими країнами, представники яких тут присутні», – відмітив Президент трейд-клубу.

1club1

1club2

1club3

1club10

1club4

1club5

1club6

1club7

1club8

1club9

1club11

Прес-служба обласної ради