Україна виборола третє золото на Паралімпіаді у Пхьончхані

Спорт

Український спортсмен Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту медаль зимових Паралімпійських ігор у Пхьончхані, Південна Корея.

Про це повідомляє Громадське.

Рептюх став першим у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції у вільному стилі.

Спортсмен пройшов дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Друге місце зайняв француз Бенжамін Дав’є, а бронзову медаль завоював учасник з Норвегії Хакон Олсруд.

У другий змагальний день Паралімпіади-2018 українець Максим Яровий виграв золоту медаль у лижних перегонах на дистанції 15 км сидячи. Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар’єрі.

У Пхьончхані розігрують 80 комплектів нагород. Українські спортсмени змагатимуться в половині паралімпійських зимових дисциплін: лижних гонках, біатлоні та вперше у сноубордингу.

У перший день змагань на Паралімпіаді у Пхьончхані Україна здобула 5 медалей.