Житомир відвідає американський астронавт, який на МКС розгорнув прапор України

Без категорії

За ініціативи керівництва музею космонавтики ім. С.П. Корольова в Житомирі 16 березня відбудеться зустріч житомирян з американським астронавтом, полковником ВПС США Рендольфом Джеймсом Брезником, який розгорнув прапор України на Міжнародній космічній станції.

Астронавт приїде в Україну, зокрема у Житомир, разом із сім’єю. У 2008 році подружжя Брезник всиновили 3-річного хлопчика з України, якому дали ім’я Ваят. Про це розповіла директор музею Ірина Дячук.

Під час відвідування Житомира пан Рендольф Джеймс у обласній бібліотеці ім. Ольжича у центрі «Вікно в Америку» проведе зустріч з дітьми, які вивчають англійську мову. Після цього відбудеться спілкування з житомирянами у музеї космонавтики ім. С.П. Корольова. Астронавт підготував відеопрезентацію про його «космічну» діяльність, а також відповість на запитання учасників заходу.

Рендольф Джеймс Брезник народився в 1967 році, в місті Форт Нокс, штат Kентакі — американський астронавт НАСА, полковник ВПС США. Учасник одного польоту на «Спейс шаттл» — STS-129, провів у космосі 10 діб 19 годин 16 хвилин 13 секунд, здійснив два виходи у відкритий космос. Другий політ здійснив 28 липня 2017 року як бортінженер у складі корабля Союз МС-05. Брав участь у роботі 52-ї та 53-ї експедицій на Міжнародній космічній станції. У жовті 2017 року здійснив три виходи у відкритий космос. Американський астронавт NASA Ренді Бресник розгорнув прапор України на Міжнародній космічній станції.

Прес-служба обласної ради