У Житомирі Україні присягнули патрульні-новачки

Без категорії

У Житомирі 18 квітня урочисто склали присягу на вірність українському народові 16 нових патрульних, серед яких 3 жінки.

За повідомленням прес-служби обласної ради, нові патрульні виголосили текст присяги, визначений Законом України «Про Національну поліцію». Також виконали гімн України і вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв Небесної Сотні.

Усі патрульні пройшли відповідний курс навчань і готові приступити до безпосереднього несення служби.

Привітав молодих правоохоронців й перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, який наголосив на відповідальності, яку вони взяли на себе, обравши цю професію, та сподівання громади Житомирщини на них.

«З моменту виголошення присяги кожен із вас став повноцінним поліцейським. Вітаю з цією важливою для вас подією. Люди вірять у вас і чекають від вас результатів, позитивних змін у щоденному житті, виправдайте їх надії», – звернувся він до нових патрульних.

На віддану і сумлінну службу народові поліцейських благословив настоятель Свято-Юріївського козацького храму протоієрей Олександр Стахурський.

Вже сьогодні нові поліцейські приступлять до безпосереднього виконання службових обов’язків – вони забезпечуватимуть правопорядок на вулицях та безпеку дорожнього руху.

1aaapatr1

1aaapatr2

1aaapatr3

1aaapatr4

1aaapatr5

1aaapatr6

1aaapatr7

1aaapatr8

1aaapatr9