Делегати з Житомирщини на Бандерштаті презентували буклет про Олега Ольжича

Культура Суспільство

Щороку  у серпні відбувається фестиваль  українського духу – Бандерштат. Офіційна делегація з Житомирщини також відвідала фестиваль. Очолили делегацію депутат обласної ради Олена Галагуза та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Цього року, як зазначають організатори, була зафіксована рекордна кількість учасників. Три музичні сцени, які діють одночасно, гутірковий майданчик, наметове містечко, дитяче містечко, спортмайданчик можна було побачити на заході. Спекотні дні не стали на заваді для сімейного відпочинку. Саме родинним позиціонує себе фестиваль, який є безалкогольним, повідомляє сайт Житомирської обласної ради.

Протягом усіх днів учасники мали змогу відвідати гутірки, на яких проходили  досить  жваві дискусії. Спікерами були відомі політичні та громадські діячі України. На сценах фестивалю виступали представники українського шоубізнесу.

«Подібні фестивалі згуртовують молодь, виховують її. Тут є патріотичний дух, правила, яких мають дотримуватися усі. Живе спілкування, пропаганда української культури, музики, етнографії – головні ідеї, що тут вирують», – зазначив Максим Вілівчук.

Делегати представляли Житомирщину на фестивалі, проводили зустрічі з організаторами та учасниками, обговорювали зокрема можливість культурної співпраці та відродження національної пам’яті у контексті масових заходів. Спеціально до фестивалю «Бандерштат» були розроблені та видані буклети про нашого земляка, ідеолога українського націоналізму Олега Ольжича. Інформація, що була розміщена у буклетах, підготовлена так, щоб кожен міг знайти для себе цікаві факти: біографія, ексклюзивні фото, мапа міста.

Другий день фестивалю завершився флешмобом «FREE» на підтримку політичних в’язнів. Третій день фестивалю запам’ятався виступами наших земляків – гуртів «Друга ріка» та «Zerno».

04.08 14

04.08 1

04.08 2

04.08 3

04.08 5

04.08 6

04.08 7

04.08 8

04.08 9

04.08 10

04.08 11

04.08 12

04.08 13