Ірина Костюшко: Ренесанс українських аграрних традицій продовжимо 16 вересня на 4-му Фестивалі льону

Культура

«Новітні технології, органічний ярмарок та етноколорит – Фестиваль льону 2018 продовжить вражати», – розповідає ідеолог фестивалю, аграрій Ірина Костюшко.

“Девіз цьогорічного Фестивалю льону – «Органічні компанії – здорова нація!», – розповідає Прес-служба Фестивалю льону.

Де: с. Стремигород Коростенського району

Коли: 16 вересня 2018 року о 10:00

Що: 4-ий Фестиваль льону з видовищами, новітніми технологіями та органічною продукцією.

Цьогоріч організатори анонсують безліч цікавинок, але поки не відкривають деталей. Конференція, яка розкриє родзинки заходу, запланована на 10 вересня в Центрі розвитку місцевого самоврядування в місті Житомирі – разом із дегустацією органічної продукції від агрокомпанії «Зоря».

Але дух Фестивалю Льону залишається незмінним.

Неповторне поєднання

Відродження українських традицій та новітні технології. Виставка сучасної техніки продемонструє, як безпілотні літальні апарати (дрони) можна задіяти в агробізнесі та як вони спрощують роботу і стають звичними у полях. Усі зрозуміють, чому це – професія майбутнього.

Приголомшливе шоу

Трюки на конях, лицарі, запальні танці. Сцени, що працюють одночасно і задовольнять будь-які музичні вподобання. Безперервний потік емоцій та драйву в режимі нон-стоп. Хедлайнер – зірка українського шоу-бізнесу.

Дружнє товариство

Ідейні люди навколо вас – щирі, енергійні, запальні – та незабутня атмосфера оксамитової осені.

Етно-зона з унікальними виробами з льону та майстер-класами. Ярмарок органічної їжі, виставки, модний показ одягу з льону.

Забави для дітей та родини

Дитяча зона та спортивна зона. Майстер-класи. Аквагрим. Аніматори та розважальні ігри.

Відкритий простір

Свобода та природа. Що може бути ліпше? Поля льону, різнобарвних трав, квітів. Отримайте незабутні враження та відчуйте легкість і неперевершене єднання з природою, з якої починається все. Смачна фудзона з українською кухнею та смаколиками з льону на open air: печена картопля, овочі-гриль, ковбаски, тушковане м’ясо, пампушки, вареники і те тільки.

Детальніше на сторінках фейсбук «Фестиваль льону» та агрокомпанії «Зоря», а також на офіційному сайті «Зорі».

Захід проходить за підтримки надійних партнерів в аграрній сфері: агрокомпанія «Зоря», що займається відродженням культури вирощування та переробки льону; «ОККО Агротрейд» задовольняє насущні потреби агробізнесу, а саме високоякісним паливом, та кращими мінеральними добривами; техніку і запчастини – забезпечує  ТОВ “БензоТрейд”; спеціалізовані дрони від інноваційного підприємства в сільськогосподарському секторі України – Drone.UA; Food Court Service – готує смачно і з органічних продуктів. Таврійські ігри – задають святковий настрій. Житомирський державний технологічний університет – готує спеціалістів зі створення роботів та дронів для виконання технологічних завдань.

Фестиваль льону має міжнародний статус та проходить вже 4-й рік поспіль. Минулого року гостями стали понад 13 тисяч людей, серед яких представники Білорусі, Франції, Бельгії, Польщі та ПАР.